Europa > San Marino > San Marino > Hotel Cesare

Informacije o objektu Hotel Cesare

Dobrodošli na Hotel Cesare na našem portalu PensionHotel rezervacije. Možete dobiti sveobuhvatne informacije o odabranom objektu Hotel Cesare, o cijenama, objekata i znamenitosti u okolici. Ovdje ćete naći sve adrese i kontakt informacije za odabrani objekt Hotel Cesare, ako oni ne sadrže podatke o kontaktu, možete provjeriti dostupnost, ili odmah popunite formular za rezervaciju.

  • Hotel Cesare

Hotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - HoteliHotel Cesare: Smještaj u hotelu San Marino – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Cesare
Ulica:  Via Salita Alla Rocca 7
Grad:  47890 San Marino
Država:  San Marino
Karta:  idite na karti
Prosječna cijena:
osoba/noćenje
63 €
473 kn
 

 Ovaj tekst je dostupan i na: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Cesare je elegantný hotel, ktorý vás očarí svetlými interiérmi a sofistikovanou atmosférou. Nachádza sa v pešej zóne za historickými hradbami San Marína, 20 metrov od verejného parkoviska Piazzale Cava Antica. Izby sú vkusne zariadené v žiarivých farbách a majú parketové podlahy. V každej z nich je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, klimatizácia a SKY TV s medzinárodnými programami. Z izieb sa vám naskytne výhľad na historické centrum, Sanmarínsku vežu alebo údolie. Počas raňajok formou bufetu si môžete dopriať koláče, domáce zákusky, údeniny a varené vajcia. Ochutnať môžete aj typické sanmarínske produkty. Hotelová reštaurácia, ktorá sa špecializuje na domáce cestoviny a grilované mäso a ryby, vám ako hosťom poskytne zľavy. Hotel Cesare má pôsobivú sklenenú fasádu, terasu a udržiavané záhrady. Personál vám môže poskytnúť stručného sprievodcu historickým centrom, rovnako ako aj zľavové karty do niektorých zámkov, múzeí a obchodov. Ľahko sa odtiaľto pešo dostanete k palácu Pergami, 3 vežiam a ku galérii sv. Františka. Do Rimini a k Jadranskému moru sa dostanete za 30 minút jazdy autom.

 
 
facebook g+ twitter