> > > Hotel Arnold

Informacije o objektu Hotel Arnold

Dobrodošli na Hotel Arnold na našem portalu PensionHotel rezervacije. Možete dobiti sveobuhvatne informacije o odabranom objektu Hotel Arnold, o cijenama, objekata i znamenitosti u okolici. Ovdje ćete naći sve adrese i kontakt informacije za odabrani objekt Hotel Arnold, ako oni ne sadrže podatke o kontaktu, možete provjeriti dostupnost, ili odmah popunite formular za rezervaciju.

  • Hotel Arnold

Hotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Arnold
Ulica:  Erzsébet Királyné Tér 8/A
Grad:  2890 Tata
Država:  
Karta:  idite na karti
Prosječna cijena:
osoba/noćenje
36 €
277 kn
 

 Ovaj tekst je dostupan i na: csendeskplfresithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Arnold se nachází v centru půvabného města Tata, na půli cesty mezi Budapeští a Györem a v blízkosti dálnice M1. Hotel Arnold stojí pod pohořími Gerecse a Vértes, poblíž Starého jezera a je pěkným místo pro přespání, pro hosty, kteří chtějí objevovat okolí i pro ty, kdo cestují služebně. Každý pokoj je vybavený kabelovou TV s plochou obrazovkou a ledničkou. Všechny pokoje hotelu Arnold mají také klimatizaci a některé balkon. V ceně ubytování je snídaně formou bufetu a v celém hotelu lze zdarma využívat Wi-Fi.

 
 
facebook g+ twitter