> > > Hotel Arnold

Informacije o objektu Hotel Arnold

Dobrodošli na Hotel Arnold na našem portalu PensionHotel rezervacije. Možete dobiti sveobuhvatne informacije o odabranom objektu Hotel Arnold, o cijenama, objekata i znamenitosti u okolici. Ovdje ćete naći sve adrese i kontakt informacije za odabrani objekt Hotel Arnold, ako oni ne sadrže podatke o kontaktu, možete provjeriti dostupnost, ili odmah popunite formular za rezervaciju.

  • Hotel Arnold

Hotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Arnold
Ulica:  Erzsébet Királyné Tér 8/A
Grad:  2890 Tata
Država:  
Karta:  idite na karti
Prosječna cijena:
osoba/noćenje
271 kn
36 €
 

 Ovaj tekst je dostupan i na: csendeskplfresithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Arnold sa nachádza v centre pôvabného mestečka Tata, na polceste medzi Budapešťou a Györom, v blízkosti diaľnice M1. S polohou na úpätí pohoria Gerecse a Vértes v blízkosti Starého jazera je vhodným miestom na krátky pobyt, na prehliadku okolia alebo na podnikanie v regióne. Raňajky formou bufetu sú zahrnuté v cene a bezdrôtové pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli zdarma. Všetky izby v hoteli Arnold sú klimatizované a niektoré majú balkón.

 
 
facebook g+ twitter