> > > Hotel Arnold

Informacije o objektu Hotel Arnold

Dobrodošli na Hotel Arnold na našem portalu PensionHotel rezervacije. Možete dobiti sveobuhvatne informacije o odabranom objektu Hotel Arnold, o cijenama, objekata i znamenitosti u okolici. Ovdje ćete naći sve adrese i kontakt informacije za odabrani objekt Hotel Arnold, ako oni ne sadrže podatke o kontaktu, možete provjeriti dostupnost, ili odmah popunite formular za rezervaciju.

  • Hotel Arnold

Hotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Arnold: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Arnold
Ulica:  Erzsébet Királyné Tér 8/A
Grad:  2890 Tata
Država:  
Karta:  idite na karti
Prosječna cijena:
osoba/noćenje
271 kn
36 €
 

 Ovaj tekst je dostupan i na: csendeskplfresithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Kısa açıklama

Güzel Tata şehrinin merkezinde yer alan Hotel Arnold, Budapeşte ile Györ kentlerinin tam arasında, M1 otoyolunun yakınında hizmet vermektedir. Gerecse ve Vértes dağlarının eteklerinde, Eski Göl'ün (Öreg-tó) yakınında bulunan Arnold Hotel, yolculuğa bir mola vermek, çevreyi keşfetmek ya da bölgede iş faaliyetlerinizi yürütmek için hoş bir yer niteliğindedir. Tüm odalar düz ekran kablo TV ile donatılmıştır. Her birimde buzdolabı standart olarak sunulmaktadır. Arnold Hotel'in tüm odaları klimalıdır, ayrıca bazı odalarda balkon bulunmaktadır. Açık büfe kahvaltı oda fiyatına dahildir ve otelin genelinde ücretsiz olarak kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır.

 
 
facebook g+ twitter