Europa > Poljska > Cracow > Hotel Matejko

Informacije o objektu Hotel Matejko

Dobrodošli na Hotel Matejko na našem portalu PensionHotel rezervacije. Možete dobiti sveobuhvatne informacije o odabranom objektu Hotel Matejko, o cijenama, objekata i znamenitosti u okolici. Ovdje ćete naći sve adrese i kontakt informacije za odabrani objekt Hotel Matejko, ako oni ne sadrže podatke o kontaktu, možete provjeriti dostupnost, ili odmah popunite formular za rezervaciju.

  • Hotel Matejko

Hotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - HoteliHotel Matejko: Smještaj u hotelu Cracow – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Matejko
Ulica:  Plac Matejki 8
Grad:  31-157 Kraków
Država:  Poljska
Karta:  idite na karti
Prosječna cijena:
osoba/noćenje
268 kn
149 zł
 

 Ovaj tekst je dostupan i na: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Krátky opis

Hotel Matejko sa nachádza Starom Meste Krakov, len 650 metrov od námestia Rynek Główny. Ponúka komfortné izby so satelitnou TV a Wi-Fi pripojením na internet. Súčasťou všetkých izieb je moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Každá má pracovný priestor s telefónom a písacím stolom a v cene je zahrnutá aj bezplatná fľaša minerálnej vody. Niektoré z nich sú vybavené klimatizáciou a priestorom na posedenie. V klimatizovanej reštaurácii, ktorá sa špecializuje na európsku kuchyňu, si každé ráno môžete dopriať raňajkový bufet. Personál recepcie je k dispozícii nepretržite a ochotne vám poskytne turistické informácie alebo zabezpečí kyvadlovú dopravu. Hlavná železničná stanica Kraków Główny sa nachádza iba 500 metrov od hotela. K nákupnému centru Galeria Krakowska sa pešo dostanete za 2 minúty.


Dôležité informácie

Platby kreditnou kartou sa vykonávajú v PLN. Upozorňujeme, že suma uvedená na vašom potvrdení sa môže líšiť od sumy odpočítanej z vášho účtu podľa oficiálneho výmenného kurzu Poľskej národnej banky. Upozorňujeme, že reštaurácia nie je k dispozícii od novembra do marca.

 
 
facebook g+ twitter