> > > Hotel Seerose

Informacije o objektu Hotel Seerose

Dobrodošli na Hotel Seerose na našem portalu PensionHotel rezervacije. Možete dobiti sveobuhvatne informacije o odabranom objektu Hotel Seerose, o cijenama, objekata i znamenitosti u okolici. Ovdje ćete naći sve adrese i kontakt informacije za odabrani objekt Hotel Seerose, ako oni ne sadrže podatke o kontaktu, možete provjeriti dostupnost, ili odmah popunite formular za rezervaciju.

  • Hotel Seerose

Hotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - HoteliHotel Seerose: Smještaj u hotelu – Pensionhotel - Hoteli
Ime:  Hotel Seerose
Ulica:  Auf der Mauer 3
Grad:  88131 Lindau
Država:  
Karta:  idite na karti
Prosječna cijena:
osoba/noćenje
395 kn
52 €
 

 Ovaj tekst je dostupan i na: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento rodinný hotel se nachází na ostrově Lindau na Bodamském jezeře, naproti výstavišti Messe. Nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením. Všechny pokoje, které Hotel Seerose poskytuje, prošly v roce 2010 rekonstrukcí a jejich součástí je stylová koupelna. K řadě z nich patří soukromý balkon. Všichni hosté obdrží od hotelu nápoj na uvítanou. Hotel Seerose podává bohatou snídani formou bufetu. Snídaně obsahuje domácí marmelády, různé čaje a vaječné pokrmy. Hotel Seerose má terasu a zahradu, které jsou vhodné k relaxaci na čerstvém vzduchu. Do hlavní nákupní části Lindau a k místnímu přístavu jsou to od hotelu Seerose 2 minuty chůze. Vlakové nádraží Lindau je vzdálené pouhých 400 metrů. Hotel Seerose představuje skvělou základnu pro výlety na jízdních kolech nebo na motorce a pro vodní sporty na Bodamském jezeře. Vydat se můžete také na celodenní výlety po Rakousku.


Důležité informace

Hosté, kteří přijedou po 19:00, musí hotel kontaktovat předem a sjednat si check-in. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Hotel Seerose má hlavní recepci, kde se musí přihlásit hosté, kteří si rezervují apartmán. Upozornění: kartou EC lze platit vždy. Platba kreditní kartou občas z technických důvodů možná není. Neplacené parkoviště se nachází zhruba 200 metrů od hotelu. Za poplatek lze zaparkovat také naproti hotelu. Upozornění: pokoje s balkonem jsou k dispozici podle obsazenosti. Upozornění: za ubytování se psy se platí poplatek. Za malého psa se platí 5 EUR a za velkého psa 10 EUR. Ještě před příjezdem sdělte prosím ubytování velikost psa.

 
 
facebook g+ twitter